Yaşam

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Eski Başkanının Kızı Evli

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin önceki dönem başkanlarından Ümit Varol’un kızı Kübranur Varol, işadamı Arif Yaşa’nın oğlu Umut Baran Yaşa ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikah töreni Denizli protokolü ile basın camiasını bir araya getirdi.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin eski başkanlarından gazeteci Ümit Varol’un kızı Kübranur Varol, iş adamı Arif Yaşa’nın oğlu Umut Baran Yaşa ile hayatını birleştirdi. Denizli Milletvekili Şahin Tin, Sema Silkin Ün ve Şeref Arpacı, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ümit-Elif Varol ve Arif-Safiye Yaşa Misafirleri kapıda karşıladı. Törene ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileri, aile yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.

Kübranur ve Umut Baran çifti, Denizli protokolü, siyaset, iş dünyası ve basın camiasını bir araya getiren nikah törenine tanık oldu. Dünya konutuna giren Kübranur-Umut Baran Yaşa çifti, tebrikleri kabul ederek, mutlu anlarına tanık olan misafirlere teşekkür etti. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu